Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові розпочинаються навчання резервістів

Збори призначено на суботу, 11 грудня.

На зборах очікують понад 200 учасників.

У суботу, 11 грудня, на танковому полігоні у селищі Подвірки (Дергачівський район) відбудуться одноденні збори резервістів територіальної оборони. Про це пише "Суспільне" з посиланням на тимчасового виконувача обов'язків військового комісара Володимира Арапа.

"У нас заплановані заняття, під час яких ми з іншими силовими структурами — Нацгвардія, Державна прикордонна служба, Нацполіція — проведемо збори резервістів Харкова та Харківського району. До занять також залучать людей, які не підписали контракт, але хочуть подивитися, як це працює". Запрошуємо всіх охочих, небайдужих до захисту країни", — зазначив Арап.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові відновили серію навчань оборони. Жителів запрошують долучитися до курсу. Ті, хто пройде курс, матимуть змогу приєднатися до практичних занять — стрілянина на полігоні. На першій підготовці учасникам розповіли про правила поводження зі зброєю, про основи першої медичної допомоги, про тактику.

Крім того, у Харківській області  доручили упорядкувати споруди цивільного захисту. Зробити потрібно до 1 лютого 2022 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.