Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові ремонтують 40 обстріляних будинків

Салтівка. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Близько п'ятисот багатоповерхівок не можна відновити.

У Харкові продожують відновлювати понівечені російськими обстрілами будинки.

У 2022 році, за офіційною інформацією, коштом міської ради було відремонтовано 66 будинків. Над відновленням працювали різні забудовники. На даний момент роботи тривають ще на 40 адресах. Про це стало відомо під час візиту до Харкова Верховного комісара ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

"150 тисяч харків'ян зараз без даху над головою. Тому це дуже серйозно і дуже важливо, щоб ми відновлювали місто, відновлювали наш Харків. 500 будинків зовсім не підлягають реконструкції та відновленню, але попри це ми відбудовуємо місто. Минулого року нам вдалося 66 будинків відновити, й зараз мешканці заселяються", — повідомив міський голова Ігор Терехов.

Нині на реконструкції — близько 40 будинків, які пройшли експертизу. По інших будинках, Які постраждали від обстрілів, ще триває "діагностика". Перелік 500 будинків, які точно не будуть відновлювати, у міській раді не надають. Уже відомо, що будинок на вулиці Наталії Ужвій, 82 частково треба зносити: перший під’їзд не можна відбудувати, другий під’їзд на 65% зруйнований, повідомив Терехов.

Восени стало відомо, що найбільший забудовник Харкова, "Житлобу-1", реконструював 60 будинків, які постраждали від авіаударів та обстрілів. Будинки відбирали в міськраді.

У Харківській області, за даними обласної прокуратури, зруйновано більше 2800 багатоповерхівок, більшість із них знаходяться в Харкові

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.