Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові придбали програмне забезпечення для безпілотників за три мільйони гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Управління міськради підписало кілька угод.

Відкритих торгів не проводили.

У грудні управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради сплатило фірмі підприємця Віталія Зайцева 3,05 мільйона гривень за послуги з розробки програмного забезпечення для безпілотних літальних апаратів. Усі угоди були підписані без проведення аукціонів. Про це повідомили у Харківському антикорупційному центрі з посиланням на систему публічних коштів.

"Зокрема, гроші заплатили за надання послуг у сфері інформатизації щодо розробки автоматизованих систем управління польотами БПЛА, забезпечення для наземних засобів забезпечення польотів та випробувань авіаційної техніки БПЛА, розробки пакетів програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями тощо", — розповіли у ХАЦі.

Віталій Зайцев указаний директором товариства з обмеженою відповідальністю "Харківський технологічний університет "Шаг", власником зазначений Дмитро Корчевський. Зайцев також є директором громадської спілки "Харківський кластер "Інжиніринг — Автоматизація — Машинобудування".

"Ще минулого року "Комп'ютерна академія "Шаг" працювала на території рф, а Корчевський був її засновником на території рф. Крім того, до 2021 року Корчевський був співзасновником академії, яка працювала на території окупованого Криму. Зі співзасновників він вийшов, але ця ТОВ продовжує працювати", — зазначили у ХАЦі.

Як писав KHARKIV Today, Державний біотехнологічний університет уклав угоду з фірмою "Інститут кіберспектр солюшен" щодо закупівлі послуги з розробки вебсайту свого закладу. Вартість послуг складає 600 000,64 гривні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.