Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові просять заборонити рекламу на громадському транспорті

До Харківської міськради направили петицію.

На думку автора звернення, реклама заважає пасажирам зорієнтуватися у дорозі.

У Харкові просять заборонити рекламу на вікнах громадського транспорту. Відповідна петиція від імені Сергія Лазутіна опублікована на сайті Харківської міської ради.

"Прошу заборонити рекламу на вікнах громадського транспорту. Ця сітка заважає огляду. Особливо під час дощу і взимку. Через вікна нічого не видно! Приїжджий, турист не зможе зрозуміти, де він знаходиться, і зорієнтуватися! А наш улюблений Харків люблять туристи!", — написав Лазутін.

Нагадаємо, електронну петицію розглянуть у Харківській міській раді, якщо вона набере 5000 підписів громадян протягом трьох місяців з дня опублікування. Підтримати ініціативу можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сад Шевченка пропонують перейменувати

Як писав KHARKIV Today, у Харкові розробляють дизайн-код.

Навесні департамент містобудування та архітектури Харківської міської ради оголосив про подачу пропозицій від харків'ян з оформлення міста. Ознайомитися з проєктом можна на сайті міськради у розділі "Дизайн-код". Тут представлена концепція, яку розробляла у 2019 році фірма "Сатор". У документі є аналіз наявного стану розміщення реклами у Харкові, вимоги до її розміщення, інформація про висвітлення і підсвічування, висновки. Фахівці виявили у Харкові багато реклами, яка не підходить місту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.