Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові просять перейменувати вулицю на честь братів-захисників України

Міському голові написали петицію.

Брати Богдан та Ярослав Гипики загинули під час захисту Маріуполя.

До Харківського міського голови Ігоря Терехова звернулися з проханням перейменувати вулицю Гуданова у центрі Харкові на честь двох братів, які захищали Україну від російських загарбників під час повномасштабного вторгнення Росії. Відповідна петиція від імені Ігоря Іващенка опублікована на сайті Харківської міської ради.

Автор звернення розповів, що Богдан та Ярослав Гипики мешкали по вулиці Гуданова, 12. Під час російського вторгнення пішли захищати Україну у складі полку "Азов", де служили за контрактом. Смертельні поранення отримали в Маріуполі.

"Обидва загинули, захищаючи місто Маріуполь в момент повномасштабної війни, розв'язаної россією проти України. І в цей непростий час я прошу Вас перейменувати вулицю Гуданова в місті Харків на вулицю Гипика. В пам'ять про померлих братів за нашу державу", — звернувся Ігорь Іващенко.

Нагадаємо, електронну петицію харківський міський голова розгляне, якщо вона набере 5000 підписів громадян протягом трьох місяців з дня опублікування. Підтримати звернення можна за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, Володимира Зеленського просили присвоїти звання Герой України Євгену Храпку, який загинув у червні на Харківщині під час евакуації поранених бійців

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.