Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові просять оприлюднити графік руху громадського транспорту

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Петицію до мерії написав депутат міськради Дмитро Булах.

У Харківської міськради просять чіткий розклад транспорту, щоб жителі могли планувати свій час.

Голова правління громадської організації "Харківський антикорупційний центр" Дмитро Булах просить опублікувати на зупинках громадського транспорту чіткий графік руху. Відповідна петиція опублікована на сайті Харківської міської ради.

Автор звернення нагадав, що в Харкові немає розкладу ні приватного, ні комунального громадського транспорту, що заважає жителям планувати свої поїздки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни вимагають ввести безконтактну оплату проїзду в маршрутках

"Зараз, коли пасажир виходить на зупинку, він просто чекає. Маршрутка або тролейбус може приїхати через 5 хвилин, а може через 50. Через це харків'яни втрачають багато часу, який могли б використовувати більш ефективно", — зазначив Булах.

Голова правління "Харківського антикорупційного центру" просить міськраду посприяти тому, щоб на зупинках з'явився чіткий графік руху громадського транспорту і жителям більше не знадобилося приходити на зупинку за півгодини до приїзду транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять повернути маршрутку, яку пустили замість трамваїв на Пушкінській

Нагадаємо, електронну петицію розглянуть в Харківській міськраді, якщо вона набере 5000 підписів громадян протягом трьох місяців з дня опублікування. У день старту голосування, 17 березня, звернення Дмитра Булаха набрало три голоси. Підтримати ініціативу можна за посиланням.

Як писав KHARKIV Today, Харківську міськраду просили виконати обіцянку і впровадити диференційований тариф — коли харків'яни зможуть отримувати бонуси або знижки за проїзд в громадському транспорті.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.