Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові проходять масштабні обшуки і затримання представників "Нацкорпусу"

Фото: Dетектив INFO
У ЗМІ з'явилася інформація про затримання сімох чоловік.

За неофіційними даними, затриманим інкримінують вимагання з погрозами застосування насильства, умисним знищенням і пошкодженням транспорту.

Інформацію про проведення оперативно-слідчих дій у представників "Нацкорпусу" на території Харківської області KHARKIV Today підтвердила прессекретарка управління Служби безпеки України у Харківській області Лілія Домашенко. За інформацією KHARKIV Today, слідчі дії проводять співробітники відділу корупції СБУ з Києва.

Коментар у СБУ пообіцяли надати після проведення всіх оперативно-слідчих дій.

Проєкт журналістських розслідувань Dетектив INFO з посиланням на джерело опублікувало дані про те, що у четвер 5 серпня співробітники Головного слідчого управління СБУ затримали кількох членів харківського обласного осередку політичної партії "Національний корпус", яких звинувачують у створенні та участі у складі організованого злочинного угруповання, що спеціалізувалася на рекеті.

"За словами джерела, фронтменами організованого злочинного угруповання, яке протягом не менше трьох останніх років "кошмарило" заклади охорони здоров'я та підприємців, які надають ритуальні послуги на території Харківської області, правоохоронці вважають 27-річного вихідця з групи футбольних фанатів Harkiv Hooligans / Kharkov City Patriots , одного з лідерів місцевого осередку "Національного корпусу" Сергія Величка ( "Чилі" / "Чіллі-Віллі") і 31-річного учасника "азовського руху", співзасновника охоронної фірми "Корпус" Артема Мошенського [перебуває на лікуванні за кордоном після кульового поранення — ред.]", — повідомило видання.

Співрозмовник Dетектив-Info стверджує, що угрупованню на чолі з Мошенським і Величком інкримінують кілька епізодів кримінальних перемог у Харківській області, серед них — вимагання з погрозами застосування насильства, умисним знищенням і пошкодженням транспорту.

За словами інсайдера видання, 5 серпня силовики провели більше 50 обшуків за місцем проживання та у приміщеннях, які використовували представники "азовського руху", там виявили, зокрема, зброю і боєприпаси. До складу активних учасників організованого злочинного угруповання нібито відносять групу людей, зокрема, Величкаі Мошенського, а також 25-річного Олега Скрипку, 36-річного Кирила Крикунова, 39-річного Дмитра Колесникова, 29-річного Сергія Козлюка, 31-річного Артема Субочева, 24-річного Івана Никифорова та інших.

Джерело Dетектив-Info підтвердив факт затримання семи учасників "азовського ОЗУ", включаючи "Чилі" — Величка.

Фото: Dетектив INFO
Фото: Dетектив INFO

Нагадаємо, вранці 30 червня на вулиці Джерельній (Салтівка) невідомий кілька разів вистрелив у 31-річного Артема Мошенського. За словами одного з лідерів "Нацкорпусу" Максима Жоріна, одна з куль потрапила у шию і пробила хребет. Куля зачепила спинний мозок. Артему Мошенському зробили дві операції і достали кулю. Поранений був у свідомості, 8 липня його транспортували за кордон. 

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.