Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові проінспектували пункти вакцинації

Фото: Министерство развития громад и территорий Украины
Роботу центрів вакцинації перевірив міністр розвитку громад і територій.

Пункти вакцинації у регіоні можуть почати працювати з 8:00, щоб охочі встигли зробити щеплення до початку робочого дня.

Центри масової вакцинації у Харківській області мають розпочинати свою роботу з 8:00 та приймати охочих у вихідні. Про це заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час перевірки пунктів вакцинації у Харківській області, повідомляє пресслужба міністерства.

"Центри масової вакцинації в області мають достатню кількість вакцин. Втім, є необхідність більш ефективно налаштувати їхню роботу. Люди мають отримати можливість щепитися до початку робочого дня — до 9:00, а також у вихідні. Тому необхідно відкоригувати графіки роботи центрів. Водночас потрібно збільшувати кількість тестувань та кисневих станцій у медустановах. Кожен регіон має бути максимально готовим до викликів пандемії COVID-19", — зазначив Олексій Чернишов.

У Харківській області працює 177 пунктів щеплень, 11 центрів вакцинації та 138 мобільних бригад. Упродовж останньої доби у регіоні зареєстрували 1497 нових випадків COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три карантинні критерії у Харківській області перевищують норму

Також у рамках робочого візиту до Харківської області Олексій Чернишов провів нараду з керівництвом регіону. Одне з питань порядку денного — старт та проходження опалювального сезону, а також стан реалізації Програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Раніше KHARKIV Today писав, що, міністр попросив Харків наростити темп вакцинації. Це пов'язано з тим, що зараз охочі вакцинуватися стоять у чергах, з наступного тижня, за словами Олексія Чернишова, попит на вакцину проти коронавірусу буде ще більшим.

Нагадаємо, минулої доби у Харківській області зробили понад 23 тисячі щеплень проти коронавірусу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.