Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові порахують усіх невакцинованих працівників підприємств

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За потреби щеплення зроблять виїзні бригади.

У міськраді вирішили порахувати всіх співробітників комунальних підприємств, які досі не щеплені проти коронавірусу. Із ними обіцяють провести профілактичні бесіди.

Підрахунок невакцинованих співробітників комунальних підприємств анонсувала віцемерка Світлана Горбунова-Рубан. Після того як документ буде підписано, на підприємства знову організують виїзд мобільних бригад.

"З керівником робіт [з ліквідації наслідків НС (COVID-19) — ред.], Андрієм Руденко, домовилися, що він видає наказ та доручає керівникам усіх комунальних підприємств, які працюють у Харкові і на яких працюють наші харків'яни, надати повну інформацію про кількість вакцинованих і перехворілих, щоб у нас було розуміння, яка кількість людей, що працюють на наших комунальних підприємствах, ще не вакциновані, щоб з ними працювати. Ми робили організовані виїзди для масової вакцинації. Щоб ще раз подивитися, чи є потреба у таких організованих виїздах, ми готові повторити їх силами наших бригад, які вакцинують людей", — розповіла чиновниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вовина тисяча. Чи допоможуть виплати вакцинувати більше харків'ян?

Нагадаємо, у Харківській області зробили більше 1,5 мільйона щеплень проти коронавірусу

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.