Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові порахували, скільки жителів міста залишилися без житла через війну

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У місті зруйновано 3500 будинків.

У Харкові планують будувати нові мікрорайони та транспортні розв'язки.

З початку війни у Харкові було зруйновано 3500 будинків. Не підлягають відновленню 500 багатоповерхових будинків (зокрема 9- та 16-поверхових). Через повномасштабне вторгнення 150 000 людей втратили житло. Про це 9 червня повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов на засіданні Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи у Раді Європи (Страсбург, Франція).

"Щодня ворог руйнує об'єкти інфраструктури, житлові будинки, зносить цілі мікрорайони. Адже за цим усім стоять життя та долі людей", — сказав мер Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Терехов хоче, щоб харків'яни отримали гроші за зруйноване житло

Мер нагадав, що вже почали розробляти новий Генплан міста, очолив роботу британський архітектор Норман Фостер. У Харкові планують будувати нові мікрорайони та транспортні розв'язки із використанням сучасних технологічних розробок.

"Нам необхідно розпочати будівництво нових об'єктів, щоб створити робочі місця. У майбутньому мегаполісі ми створимо індустріальні парки для залучення інвестицій. Харків завжди був самодостатнім містом і таким, я впевнений, буде і після нашої перемоги. Ми залучимо найкращих експертів", — поінформував Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Минулої доби у Харківській області загинуло двоє людей, ще 11 — поранено

Харківський міський голова повідомив, для розвитку міста дуже важлива співпраця з міжнародними організаціями, містами-побратимами та партнерами. Тому зараз міська влада працює над концепцією створення Координаційної ради міст-партнерів для максимально ефективного використання інструменту міжмуніципального співробітництва. Ігор Терехов звернувся до членів Асоціації з проханням підтримати цю ініціативу для стабільності та процвітання європейської спільноти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.