Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові померла дитина, яку привезли з районної лікарні. Почалася перевірка

Фото: depositphotos.com
Дитину привезли з болем у животі.

Хлопчик кілька годин перебував у Балаклійської лікарні, після чого було прийняте рішення про його госпіталізацію до Харкова.

1 червня до хірургічного відділення Балаклійської центральної районної лікарні поступив п'ятирічний хлопчик зі скаргами на біль у животі. Батьки з дитиною провели у відділенні дві години, чекаючи результатів аналізів і хірурга. Коли лікарі нарешті прийняли рішення відправити хлопчика до Харкова, дитина почала засипати. Хлопчик помер у Харкові. Про це повідомила місцева радіостанція "Балаклія FM 90.5" з посиланням на батьків і очевидців.

"Жителі села Волохів Яр кілька годин чекали результатів аналізів і лікаря-хірурга. За словами очевидців, дитина самостійно з батьками піднялася на третій поверх. А на той момент, коли хлопчика все ж відправили до харківської лікарні, дитина почала засипати, оскільки у нього вже нічого не боліло, — сказано у повідомленні. — Лікарі з обласної лікарні попередньо кажуть, що дитина померла через інтоксикацію організму".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківській "інфекціонці" померло немовля

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк у розмові KHARKIV Today підтвердив факт трагедії і сказав, що причину смерті дитини встановлюють.

"Ще не готовий коментувати. Потрібно зрозуміти причину. Зв'язуємося. Буде офіційна інформація, висновок, прокоментуємо", — сказав Черняк.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.