Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові почнуть відновлювати ще чотири будинки

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Три пошкоджені будинки — на Салтівці, один — на Холодній Горі.

Харківська міська рада підписала чотири угоди на відбудову багатоповерхових будинків, що були пошкоджені за час повномасштабної війни.

Загальна вартість за договорами склала 35,89 мільйона гривень. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Три із чотирьох будинків буде ремонтувати "Трест Житлобуд-1", основний підрядник із відбудови Харкова. Усі три будинки знаходяться на Салтівці. За ремонт багатоквартирного житлового будинку ЖК "Флора-8" по вулиці Наталії Ужвій, 74 сплатять 15 мільйонів гривень.

Ще один договір стосується ремонту будинку по вулиці Метробудівників, 41, який належить житловому кооперативу "Околиця-1". У ньому будуть ремонтувати під'їзди №4-6. Вартість робіт складе 9,2 мільйона гривень.Третій договір — щодо відновлення будинку ЖК "Околиця-2" по вулиці Метробудівників, 41, під'їзди №1-3. За цим договором сплатять 4,89 мільйона гривень.

"Варто зазначити, що департамент продовжує приховувати кошториси, за якими ПАТ "Трест Житлобуд-1" проводить відновлення будинків", — пише ХАЦ.

Фірма "Канкорд-Арт" буде відновлювати багатоквартирний будинок ОСББ "Холодногірський-54" на Григорівському шосе, 54-А. Кошторис також не опублікували. Відомо, що на ремонт цього будинку спрямують 6,8 мільйона гривень. Засновником цієї фірми вказаний Олексій Артаменов, він також є співзасновником іншої фірми — "Миренергоком". У 2022 році ця фірма отримувала підряди від "Харківобленерго".

Як писав KHARKIV Today, фірма з оточення екснардепа Денисенка виграла тендер на відновлення будинку по вулиці Наталії Ужвій, 60 вартістю понад 200 мільйонів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.