Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові почали рахувати вакцинованих учителів

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
Це потрібно для вибору режиму навчання школярів.

Для занять за партами при переході у "жовту" чи "помаранчеву" зони епіднебезпеки 80% співробітників школи повинні бути вакциновані.

У Харківських школах почали збирати інформацію про кількість вакцинованих педагогів. Про це повідомила KHARKIV Today директорка департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

"Ми зараз аналізуємо ситуацію за рівнем вакцинації, бо люди були у відпустках,  хтось вакцинувався, хтось ні. Зберемо з кожної школи інформацію про те, скільки працівників вакцинувались", — сказала Деменко.

Рахують не тільки вакцинованих педагогів, а й технічний персонал шкіл. Відзначимо, 3 серпня на сайті Харківської міської ради опублікували розпорядження, де сказано, що при встановленні "жовтого" рівня епідемічної небезпеки відвідувати заклади освіти та проводити у них масові заходи заборонять у разі відсутності у понад 80% персоналу документів, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації.

Водночас вимога не стосується співробітників дитячих садків, які працюють і у "жовтій", і у "помаранчевій" зонах. Як пояснює директорка департаменту освіти,йдеться про 80% вакцинованих співробітників шкіл. Це — вимога Кабінету Міністрів України.Однак, від педпрацівників вимагати вакцинуватися не можуть.

"Якщо 80% працівників шкіл провакциновані, тоді школа не йде на дистанційне навчання, — пояснила Деменко. — Але водночас  вакцинація кожного — це особиста справа кожного. Ми не маємо права зобов'язати вакцинуватися. Тому ми цю постанову Кабміну беремо в роботу, але будемо проводити роз'яснювальну роботу, просвітницьку, але категорично змушувати людей вакцинуватися юридичного права такого ми не маємо".

Сама директорка департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко завершила вакцинацію двома дозами вакцини Pfizer (США) і отримала відповідний сертифікат.

Як писав KHARKIV Today, 28 липня на засіданні Кабінету Міністрів України прийняли постанову, якою дозволено відвідувати при переході у "жовту" чи "помаранчеву" зони тільки ті школи, де вакциновані мінімум 80% персоналу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.