Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 09:46

У Харкові почали готуватися до опалювального сезону

Сотрудники "ХТС" предлагают оплатить коммунальные в счет своей зарплаты и берут деньги "на руки". Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
Ремонтні роботи триватимуть до початку наступного опалювального сезону.

Співробітники Тепломереж готують трубопроводи та котли до опалювального сезону 2021-2022 року.

14 квітня в Харкові стартувала підготовка до опалювального сезону. Ремонт розпочали на десятьох ділянках магістральних мереж, трьох ділянках внутрішньоквартальних трубопроводів, а також одного котла на Павловому Полі і двох — на ТЕЦ-3. Про це повідомили в Харківській міській раді з посиланням на директора комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Василя Скопенка.

За словами Скопенка, незважаючи на завершення опалювального сезону в Харкові, залишаються з теплом одинадцять об'єктів соціальної сфери — пологові будинки та лікарні.

Як писав KHARKIV Today, з понеділка 12 квітня органам місцевого самоврядування в Харківській області дали рекомендацію закінчити опалювальний сезон. Це пов'язано з тим, що середньодобова температура піднімається до 8 градусів і вище.

Нагадаємо, раніше в "Харківських тепломережах" попередили про масштабні відключення гарячої води, пов'язані з ремонтами. Відключення почнуться з 15 квітня, в деяких будинках воду подадуть тільки 15 жовтня. Подивитись графік можна тут

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.