Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові підрахували "безкоштовних" пасажирів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У травні минулого року пасажиропотік був значно меншим.

Проїзд у транспорті обіцяють залишати безкоштовним, поки будуть на це гроші у бюджеті.

Щоденно громадським транспортом Харкова користуються майже 200 000 людей. За рік пасажиропотік у місті збільшився у 5,6 раза. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Сьогодні ми підбиваємо підсумки роботи й оцінюємо межу наших можливостей. Адже якщо минулого травня пасажиропотік у наземному громадському транспорті сукупно становив 35,5 тисячі людей на день, то зараз він сягає майже 200 тисяч", — розповів Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Салтівку повернули ще один автобусний маршрут

Також мер нагадав, що 16 травня, виповнюється рік із дня, коли після обстрілів із боку Росії відновили роботу громадського транспорту у Харкові. Тоді запустили 21 маршрут та 72 одиниці транспорту. Наразі відкритий 81 маршрут і курсують 296 тролейбусів, автобусів та трамваїв. Проїзд у громадському транспорті поки залишається безкоштовним.

"Увесь цей час проїзд у метро, трамваях, тролейбусах та міських автобусах здійснювався і здійснюється на абсолютно безоплатній основі для всіх пасажирів — і так буде доти, доки дозволятиме бюджет. Тоді ми пішли на цей крок, щоб хоч трохи полегшити ношу для людей, які залишилися в місті", — зазначив Терехов.

Як писав KHARKIV Today, ще на початку грудня 2022 року Ігор Терехов обіцяв, що проїзд у метро, тролейбусах, автобусах й трамваях Харкова залишиться безкоштовним. За його словами, гроші на це на 2023 рік заклали.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.