Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові підприємець скидав забруднену воду в річку

Фото: Харьковская областная прокуратура
За даними прокуратури, підприємець переробляв пластмаси без спеціального дозволу.

Брудна вода потрапляла у річку Лопань. .

Підприємцю пред'явили підозру за фактами забруднення земель і порушення правил охорони вод. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, чоловік переробляв пластмаси без спеціального дозволу і скидав забруднену воду в річку Лопань, а також на землю, де розташоване підприємство підозрюваного.

"У свою чергу, відсутність спеціального дозволу є порушенням вимог Водного Кодексу, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища","Про відходи","Про охорону земель". У результаті незаконних дій підприємця змінився склад ґрунту, завдано шкоди навколишньому середовищу і завдано збиток майже 350 тисяч гривень", — розповіли у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пастки для сміття планують встановити на річці Уди

Фото: Харьковская областная прокуратура
Фото: Харківська обласна прокуратура 

Підприємця підозрюють за ч.1 ст. 239, ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України (забруднення земель і порушення правил охорони вод (водних об'єктів), що створило небезпеку для життя, здоров'я людей або для довкілля). Санкція статті передбачає штраф від 17 тисяч до 51 тисячі гривень або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Фото: Харьковская областная прокуратура
Фото: Харківська обласна прокуратура 

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.