Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові перейменували завод

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Нова назва у "Турбоатома".

Акціонерне товариство "Турбоатом" перейменували у акціонерне товариство "Українські енергетичні машини".

27 серпня на позачергових загальних зборах АТ "Турбоатом" прийняли рішення про його перейменування в АТ "Українські енергетичні машини" без зміни юридичної особи. Про це повідомили на сайті компанії.

Робота триває у звичному режимі, під головуванням генерального директора АТ "Українські енергетичні машини" Віктора Суботіна, склад дирекції та трудового колективу залишається без будь-яких змін.

Перейменування пов'язане з тим, що незабаром з компанією об'єднається АТ "Завод "Електроважмаш".

"Надалі ми будемо мати об'єднання підприємств "Завод "Електроважмаш" і "Турбоатом". Зараз завод "Електроважмаш "пройшов корпоратизацію (перетворення в акціонерне товариство) і готується до приєднання до "Турбоатома". У подальшому, коли два підприємства будуть працювати разом, у них буде одна загальна назва — "Українські енергетичні машини". Просто такий довгий процес . Спочатку була корпоратизація і "Завод "Електроважмаш" став акціонерним товариством. "Турбоатом" зараз став акціонерним товариством "Українські енергетичні машини". Тепер ми чекаємо завершення процесу і десь наприкінці жовтня — початку листопада "Завод "Електроважмаш" буде приєднано до "Турбоатома", — розповіла KHARKIV Today прессекретарка АТ "Українські енергетичні машини" Оксана Шаранова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які заводи у Харкові дозволять приватизувати у 2022 році

За її словами, після об'єднання турбіни і генератори буде робити одне підприємство.

"Це у нас такий буде турбінний комплекс. Раніше "Турбоатом" виготовляв турбіну, а "Електроважмаш" — генератор. Тепер ми будемо одним цілим підприємством. На практиці світовій практично скрізь турбіну і генератор робить одне підприємство", — пояснила Оксана Шаранова.

Нагадаємо, наприкінці серпня Кабінет Міністрів України погодив об'єднання АТ "Турбоатом" і АТ "Завод "Электротяжмаш".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.