Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 квітня, 2021 - 10:34

У Харкові перекриють центр, автобуси підуть в об'їзд

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
На площі Свободи проведуть виставку.

Частину площі Свободи перекриють.

З 06:00 п'ятниці 30 квітня до 10:00 середи 5 травня заборонений проїзд на площі Свободи (на ділянці, обмеженій вулицями Сумською та Трінклера. У цей час шлях прямування автобусів №20е, 119е, що проходять на цій ділянці площі Свободи, зміниться. Це пов'язано з проведенням на площі Свободи виставки "Харків — місто людей праці", повідомили в департаменті інфраструктури Харківської міськради.

На цей період автобуси №20е, 119е будуть ходити так: — вулиця Сумська — проспект Незалежності — проспект Науки і далі за маршрутом.

Також рух транспорту буде заборонено з 05:00 до 19:00 суботи 1 травня на вулиці Трінклера (на ділянці від проспекту Незалежності до площі Свободи.

Через це автобуси, що проходять площею Свободи (на ділянці від вулиці Трінклера до спуску Клочківського), почнуть курсувати в так:

  • №33е змінить кінцеву зупинку і буде висаджувати і брати пасажирів на зупинці "станція метро "Наукова";
  • №97е, 270е змінить кінцеву зупинку і шлях прямування до неї: спуск Клочківській — проспект Незалежності — проспект Науки — станція метро "Наукова" — проспект Науки — проспект Незалежності — спуск Клочківській і далі за маршрутом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян запрошують покататися першим тролейбусним маршрутом в місті

Також по середу 5 травня призупинено роботу майданчика для паркування на площі Свободи — від вулиці Трінклера до вулиці Сумської.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.