Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 травня, 2021 - 19:18

У Харкові назвали місця біля водойм, де можна відпочивати

Відпочивати дозволили на території шести лугопарків, гідропарків і водойм.

У Харкові готують місця масового відпочинку до роботи в літній період 2021 року.

На території Харкова визначили шість місць масового відпочинку біля водойм. Про це повідомили в Головному управлінні Держспоживслужби в Харківській області.

Відпочивати дозволили на території Журавлівського і Удянського гідропарків, Основ'янського і Олексіївського лугопарків, Безлюдівської і Петренківської водойм.

Як відзначили в ГУ Держспоживслужби в Харківській області, всі місця оглянули, власників зобов'язали усунути недоліки і привести території в належний санітарний стан. Також їм направили листи, де попросили розмістити інформаційні стенди про профілактику інфекційних захворювань.

"Направлено листи суб'єктам господарювання для розміщення на інформаційних стендах, встановлених на території місць масового відпочинку, щодо заходів з профілактики інфекційних захворювань, які передаються водним шляхом, та з метою запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, в зв'язку з продовженням карантину на території України до 30.06.2021", — пояснили в Держспоживслужбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поїхали кататися. Де в Харкові орендувати велосипеди та самокати

Як писав KHARKIV Today, в минулому році, незважаючи на пандемію коронавірусу, купальний сезон в Харкові відкрили наприкінці травня. За безпекою харків'ян на шести водоймах стежили рятувальники, медики і поліцейські. Не рекомендували відвідувати пляжі людям з групи ризику — старше 60 років і тим, у кого є хронічні захворювання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.