Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 квітня, 2021 - 14:42

У Харкові на ремонті будинків привласнили майже п'ять мільйонів гривень

Фото: Харьковская окружная прокуратура
Фірмі-субпідряднику перерахували гроші за роботи, яких не було.

У привласненні грошей підозрюють директора фірми-субпідрядника і начальника одного з відділів комунального спеціалізованого підприємства "Інженерні мережі".

Протягом 2020 року Харківська міськрада і КСП "Інженерні мережі" уклали договори про капітальний і поточний ремонти багатоквартирних житлових будинків в Харкові. Потім підрядник уклав договори субпідряду з фірмою на загальну суму майже 58 мільйонів гривень. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

"Директор фірми склав акти виконаних робіт, завищивши їх обсяг, і передав їх до спеціалізованого комунального підприємства. Начальник відділу КСП "Інженерні мережі", в свою чергу, достовірно знав, що вказаний обсяг робіт не відповідає дійсності, і засвідчив підписом документ. На підставі зазначених актів на рахунок фірми-субпідрядника надлишково перерахували майже п'ять мільйонів гривень, чим завдали збитків на цю суму", — розповіли там.

21 квітня правоохоронці провели обшуки, вони вилучили документи і повідомили про підозру директору фірми і начальнику відділу КСП "Інженерні мережі" за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (за фактом привласнення чужого майна, за попередньою змовою, в особливо великих розмірах, складання і видача завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки). Санкції статей передбачають покарання позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Терехов почне обдзвонювати харків'ян

Фото: Харьковская областная прокуратура

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.