Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові модернізували танк Т-64

Фото: ГК "Укроборонпром".
Оновлена техніка вже пройшла випробування.

Йдеться про командирський танк Т-64БВК.

На ДП "Харківський бронетанковий завод" уперше модернізували командирський танк Т-64БВК. Оновлена ​​техніка вже швидко пройшла типові випробування. Про це розповіли у пресслужбі ДК "Укроборонпром".

Повідомляється, що спеціалісти бронетанкового заводу встановили на машині сучасні прилади спостереження: тепловізійні прилади, телевізійну систему спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітню апаратуру супутникової навігації та командирську вежу з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм. Замінили прилади освітлення, радіостанцію, апаратуру внутрішнього зв'язку та комутації, передні щитки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові помер один із творців легендарного танка

Також оновлений танк отримав додатковий фільтр грубого очищення паливної системи підігрівача котла, ще одну камеру спостереження для командира з дальністю виявлення до 2000 метрів, посилений захист кулемета НСВТ та паливних баків, дзеркала заднього виду, передні гумометалеві екрани та інші удосконалення.

Подібну модернізацію на заводі зараз проходить партія танків Т-64БВ.

Раніше KHARKIV Today писав, що Харківський бронетанковий завод почав освоювати ремонтні роботи українських БТР-4Е та машин на їх базі. Очікується, що у майбутньому це дозволить забезпечити потребу Збройних сил України та Національної гвардії України у відновленні ресурсу даних зразків озброєння і військової техніки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.