Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові матері загиблого поліцейського передали президентську відзнаку сина

Фото: Нацполіція Харківщини
26-річний Олексій Насонов отримав смертельні травми через ворожий обстріл енергооб’єкту.

Матері загиблого поліцейського Олексія Насонова вручили президентську відзнаку "За оборону України" (посмертно).

28 липня російський снаряд влучив в інфраструктурний об’єкт на Харківщині, який охороняв сержант поліції Олексій Насонов. 26-річний Олексій отримав несумісні з життям поранення.

1
Фото: Нацполіція Харківщини

"Ми пам’ятаємо Олексія Насонова сміливим чесним та вольовим. Справжнім патріотом. Взірцевим поліцейським. Щирі співчуття рідним і близьким. Це висока нагорода, але ж яка її ціна", — зазначив керівник Управління поліції охорони в Харківській області Артем Фоменко.

Олексій Насонов удостоєний відзнаки Президента України — "За оборону України" (посмертно). Отримати її приїхала мама Олексія – пані Ганна.

11

Народився Олексій 30 березня 1996 року в Есхарі, що на Чугуївщині. 

"Зростав кмітливим, веселим та надзвичайно добрим хлопцем, хорошим сином для своїх батьків та найкращим другом для молодшого брата. Вчився добре і вже змалку поводився як справжній чоловік. Після отримання середньої освіти юнак твердо вирішив пов’язати своє майбутнє з правоохоронною системою", — розповіли у пресслужбі Нацполіції Харківщини.

Олексій дуже любив спорт. В Есхарі не було приміщення для заняття спортом, тому Олексій разом з компанією однодумців обладнали тренажерну залу. Долучали місцевих підлітків до активного, здорового способу життя.

"Кожну хвилину поза службою сержант Насонов присвячував найдорожчим у світі людям – молодшому брату, батькам та коханій дівчині. Він любив своїх рідних і близьких, мріяв про мир в Україні і власними вчинками прискорював Перемогу.  Олексій Насонов — приклад безоглядної відданості народу, самопожертви в ім’я України", — повідомили в Нацполіції.

Як писав KHARKIV Today, Володимир Зеленський передав орден батькам загиблого на Харківщині командира "Фрайкору". "Золоту Зірку" отримав Георгій Тарасенко.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.