Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові хочуть виробляти вакцину проти коронавірусу

Фото: lekhim.ua.
Компанія готова вкласти гроші у покупку устаткування.

"Лекхім-Харків" готовий придбати дороге устаткування, щоб виробляти вакцину.

Харківський підрозділ фармацевтичної компанії планує почати виробництво вакцини. Про це повідомили на офіційному сайті міськради. 13 вересня підприємство відвідав секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Будемо працювати над тим, щоб у Харкові з'явилася вакцина. Ми робимо багато кроків для того, щоб підготуватися до чергового спалаху захворюваності, починаючи з закупівлі антибіотиків і закінчуючи апаратами ШВЛ, кисневими станціями і вакцинами. А вакцинація — це один із шляхів запобігання поширенню коронавірусу. Це здоров'я людей і можливість не вводити жорсткий локдаун", — сказав Терехов.

Компанія, за офіційною інформацією, готова придбати обладнання та вкласти понад 30 мільйонів євро у виробництво.

Ніяких термінів ву міськраді не назвали.

Навесні 2021 року українська група фармкомпаній "Лекхім" стала уповноваженим представником китайського виробника вакцин Sinovac Biotech в Україні. Вона законтрактувала 5 млн доз вакцини, з яких 1,9 зобов'язалася поставити державі. Пізніше терміни поставок постійно зривалися.

Раніше у компанії повідомляли, що хочуть почати виробництво вакцини у 2022 році. Виробництво фармакологічної компанія "Лекхім-Харків" розташоване на вулиці Северина Потоцького (районі метро "Тракторний завод"). Раніше компанія не виробляла вакцини, але влітку 2020 року заявила, що готова приступити. Уже в листопаді тут почали проєктувати потужності для виробництва трьох вакцин — проти коронавірусу, вірусу грипу та поліомієліту. У планах — виробляти 30 мільйонів доз у рік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.