Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові готуються до реконструкції аварійного мосту

Фото: ХОГА
Підготовчі роботи проводять на Жихорському шляхопроводі.

Реконструюватимуть шляхопровід на ділянці дороги довжиною 1,5 кілометра з двома смугами руху та максимальною розрахунковою швидкістю 50 кілометрів на годину.

На Жихорському шляхопроводі (знаходиться в Основ'янському районі Харкова, дорога державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта) виконали 70% аварійних робіт та готуються до реконструкції. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Повідомляємо про наміри реалізації проєкту з реконструкції шляхопроводу на кілометрі 11 + 200 автомобільної дороги загального користування державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, який проходить у мікрорайоні Жихор Основ'янського району. Роботи з реконструкції виконуватимуться за кошти державного бюджету" — пояснили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області відремонтували 50-річний міст

Як зазначили у САД, реконструкція шляхопроводу дозволить підвищити комфортність та безпеку дорожнього руху, забезпечити оптимальну швидкість дорожнього руху, зменшити викиди відпрацьованих газів від транспортної мережі, створити нові робочі місця, знизити навантаження на довкілля району Жихор та міста загалом.

Як писав KHARKIV Today, Служба автомобільних доріг у Харківській області отримала на баланс Жихорський шляхопровід минулого року. Шляхопровід був безхазяйним 13 років. Під шляхопроводом, який перебуває в аварійному стані, проходять залізничні колії. Щоб шляхопровід не впав, його потрібно терміново реконструювати. Поруч із Жихорським шляхопроводом планують зробити нову споруду, яка стане у майбутньому частиною Об'їзної дороги Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.