Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові дорожчає інтернет. Тариф буде індивідуальним для кожного будинку

Поки що про зміни повідомив лише один провайдер.

З 1 січня 2022 року зміниться тариф на послуги одного з найбільших харківських провайдерів.

"Тріолан" попереджає своїх клієнтів про зміну тарифного плану з 1 січня 2022 року. У середньому подорожчання становитиме 30%. Повідомлення з обґрунтуванням причини подорожчання надходять до месенджерів харків'ян.

"Доброго дня. Тариф не переглядався тривалий час. Зараз у зв'язку із зростанням вартості зовнішніх каналів, електроенергії, обладнання та кабельної продукції змушені переглянути тарифи", — повідомляє "Тріолан".

З нового року мінімальна вартість послуги інтернету зі швидкістю 100 Мбіт/с складатиме 180 гривень (шість гривень на день), максимальна — 195 гривень. Диференційований тариф буде всім абонентам. Дізнатися його можна на сайті компанії, назвавши свою домашню адресу. У сервісному центрі так пояснили "індивідуальний" тариф для кожного будинку: "Всі будинки різні, кожен з них має свої індивідуальні особливості: різні тарифи на наші послуги, різна кількість підключених користувачів, різні умови сервітуту. Все це впливає на те, якою буде вартість у кожному будинку. Враховуючи всі ці фактори, було створено місцеві тарифи".

Потрібно зазначити, що вартість пакету Triolan.NET 1000 Мбіт/сек з першого січня 2022 року не зміниться і залишиться на рівні 300 гривень на місяць.

Нагадаємо, влітку 2021 компанія анонсувала перехід на місцеві тарифи.

  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.