Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харків'янина забрали машину за комунальні борги

Фото: Сергей Разумный / Facebook
Автомобіль затримали співробітники Мін'юсту та поліції.

Харків'янин заборгував комунальному підприємству "Харківські теплові мережі" 130 тисяч гривень.

Державний виконавець Московського відділу державної виконавчої служби України у Харкові та співробітники Нацполіції забрали автомобіль Nissan Leaf у боржника комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Машину помістили на спецмайданчик. Про це повідомив заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області Сергій Розумний.

"Належний на правах власності боржнику транспортний засіб заарештований та доставлений на майданчик державного підприємства "СЕТАМ" для подальшої реалізації", — пояснив Розумний.

Як писав KHARKIV Today, 11 січня у харків'янина забрали кабріолет за стотисячний борг. Відносно жителя Харкова склали 11 протоколів за порушення правил дорожнього руху. Загальна сума заборгованості перед бюджетом становила близько 100 000 гривень. Автомобіль у порушника забрали евакуатором співробітники виконавчої служби. Його повернуть власнику лише після сплати всіх штрафів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.