Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківський парк повернулися лебеді

Скрін: Центральний парк
Птахи находяться у літній домівці.

Два білих лебеді із Центрального парку тимчасово жила у Харківському зоопарку.

Птахів не могли повернути до літньої домівки через війну. І нарешті 30 травня лебедів випустили в озеро Центрального парку Харкова. Вони освоюють домівку, активно плавають та розглядають місцевість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У саду Шевченка можна напоїти тварин водою

"Гарна новина! До нас повернулися лебеді! Через війну їх не було тут більше півтора року. Птахами опікувалися в зоопарку, аж ось нарешті пара білих красенів знов плаває нашим озером. Наразі лебеді активно вивчають літню домівку", — розповіли у Центральному парку.

Зазначимо, озеро у Центральному парку розпочали приводити до ладу у квітні. Співробітники парку злили з озера воду, вичистили дно та стіни, відновили дерев'яні береги, які за час війни зіпсувалися. Електрики змонтували декоративне освітлення острова, сантехніки перевіряли стан фонтану. У червні в озері планують висадити лелії та лотоси.

Як писав KHARKIV Today, видавництво "Ранок" передало Центральному парку книжки. Їх розмістили на полиці шафи буккросингу. Більшість книжок від "Ранку" розраховані на дитячу аудиторію, однак є й видання для дорослих. Тут можна знайти видання Володимира В'ятровича "Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну". Також серед книжок — "Чудовий світ Тома Гейтса", "Федорино горе", "У мого брата аутизм", "Банда піратів", "Осінь на бузиновій вулиці".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.