Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківських школах продовжать навчальний рік

Иллюстративное фото
Таке рішення ухвалив департамент освіти Харківської міської ради.

Школярі навчатимуться довше через продовження осінніх канікул.

У школах Харкова продовжать навчальний рік на тиждень до червня, оскільки через загрозу поширення коронавірусу школярі перебувають на осінніх канікул третій тиждень. Про це пише "Суспільне" з посиланням на директорку департаменту освіти Харківської міської ради Ольгу Деменко.

"Ми вирішили продовжити канікули до 5 листопада для того, щоб з 8 листопада всі школи міста вийшли на очну форму навчання. У нас все для цього є, а майже 100% педагогів у нас вакциновані. За три тижні канікул ми перервали ланцюжок захворюваності. Думаю, навчання завершимо не наприкінці травня, а на початку червня — рівень захворюваності традиційно низький, тому ми на тиждень продовжимо навчання цього навчального року", — пояснила Деменко.

Директорка департаменту освіти Ольга Деменко назвала дистанційний формат сумнівним шляхом навчання, оскільки багато дітей не хочуть навчатись у такому режимі.

"Ми проаналізували всі можливі варіанти, але діти повинні навчатися у школі", — наголосила Деменко.

Як писав KHARKIV Today, усі школярі Харківської області достроково пішли на канікули з 18 жовтня. Точну дату закінчення канікул не називали (від двох до трьох тижнів.). Таке рішення ухвалили після запровадження "помаранчевої" зони карантину. Однак пізніше Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки рекомендувала школам Харківської області продовжити канікули до 7 листопада. 1 листопада Харківська міська комісія ухвалила рішення про продовження шкільних канікул до 7 листопада.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.