Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківську поліцію шукають інспекторів

У ГУ Нацполіції вакантні п'ять посад.

Зарплатня складе 12 500 гривень.

У Головному управлінні Національної поліції у Харківській області розпочався конкурс на заміщення вакантних посад цивільного персоналу — інспекторів І категорії відділу служби "102" управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування. Усього вакантні п'ять посад. Про це повідомили у ГУ Нацполіції у Харківській області.

Таких інспекторів шукають на зарплатню у 12 500 гривень. Робота інспекторів полягатиме у прийманні й обробці викликів щодо правопорушень і подій, які будуть надходити за номером "102", внесенні інформації про виклики на інформаційному порталі Нацполіції України, передаванні інформації диспетчерським службам інших органів виконавчої влади (у передбачених випадках).

Також інспектор буде займатися обробкою персональних даних і нестиме відповідальність за нерозголошення інформації.

На цю посаду приймуть людину віком від 21 року до 45 років, із базовою вищою освітою (молодший бакалавр, бакалавр, магістр), лаконічним, чітким мовленням, без дефектів, володінням державною мовою, а також бажано — англійською на розмовному рівні. Кандидати мають знати основи кримінального, кримінального процесуального та адміністративного законодавства, вміти користуватися комп'ютером, зокрема програмами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point). Крім того, вони повинні орієнтуватися у Харкові та області.

Серед інших вимог, зокрема, — відповідальність, уважність до деталей, уміння працювати з інформацією, а також уміння працювати у стресових ситуаціях.

Документи від кандидатів будуть приймати до четверга 4 травня. Інформацію можна дізнатися за номерами телефонів: (057) 730-83-92 або (057) 730-84-03. Також умови та перелік питань до кандидатів на співбесіді можна знайти за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, найвищі зарплати в Харківській області пропонують далекобійникам та вишкомонтажникам.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.