Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському виші завищували ціни на харчування

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Держпродспоживслужба провела перевірку.

На продуктах незаконно виручили понад 47 тисяч гривень.

Співробітники Держпродспоживслужби у Харківській області під час перевірки одного з вишів Харкова зафіксували факт завищення цін на продукцію громадського харчування. Зокрема, на 50% завищили ціни на продовольчу сировину для виготовлення продукції власного виробництва та 25% додали до роздрібної ціни на покупні продовольчі товари та вироби. Про це повідомили на сайті ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області.

"Загальна сума необґрунтовано отриманої виручки від реалізації продовольчої сировини для виготовлення продукції власного виробництва та покупних продовольчих товарів за період з 16.11.2020 до 8.11.2021 склала 47 015,86 гривні, яка відповідно до п. 1 ст. 20 Закону України "Про ціни та ціноутворення", була вилучена Головним управлінням зі штрафом у розмірі 100% необґрунтовано отриманої виручки", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Синєгубов пообідав у шкільній їдальні

У Держпродспоживслужбі просять заклади вищої освіти дотримуватися вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на продукцію громадського харчування.

Як писав KHARKIV Today, найдорожчу сочевицю закупили у деяких обласних школах у Харкові та у дитячих садках Балаклії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.