Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському виші шукають свідків пожежі у гуртожитку

Фото: ГСЧС
Повідомити будь-яку інформацію просять електронною поштою.

Пожежу у гуртожитку ХНУ ім. Каразіна розслідує комісія. Уже відомо, що спалах розпочався через несправний подовжувач.

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна шукають свідків пожежі у студентському гуртожитку №7, що сталася 7 січня близько 21:00. Під час пожежі ніхто не постраждав, причиною вогню стала несправність подовжувача. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook ХНУ ім. Каразіна.

"В університеті створено комісію, яка встановлює причини інциденту, дії студентів і співробітників під час локалізації загоряння і планової евакуації. У разі наявності будь-якої інформації щодо інциденту прохання повідомити на електронну адресу — czg@karazin.ua", — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, вогонь у студентському гуртожитку ХНУ ім. Каразіна поширився на чотири квадратні метри площі. З гуртожитку евакуювали 106 студентів. Як повідомили в університеті, під час пожежі ніхто не постраждав, є незначні пошкодження у кімнаті. Під час перевірки комісія перевірить, як дотримувалися правил пожежної безпеки у гуртожитку.

"Наразі планується детальна перевірка дотримання правил пожежної безпеки особами, які мешкають у гуртожитках університету, а також профілактичні навчання щодо використання засобів пожежогасіння під час потенційних надзвичайних ситуацій, використання евакуаційних виходів, реакції на задимлення", — зазначили у ХНУ ім. Каразіна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.