Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському виші обрали ректора

Фото: Вячеслав Мулик / Facebook
Вибори відбулися в Академії фізкультури.

Перемогу на виборах ректора Харківської державної академії фізкультури отримав В'ячеслав Мулик.

17 листопада у Харківській державній академії фізичної культури відбулися вибори ректора. Участь у них взяли троє кандидатів — Олександр Ажиппо, Анатолій Губа і В'ячеслав Мулик. Найбільшу кількість голосів виборців набрав Мулик. Відповідний протокол виборчої комісії було опубліковано на сайті Харківської державної академії фізкультури.

У голосуванні взяли участь 216 із 226 виборців. Голоси розподілилися так:

  • доктор педагогічних наук, професор Олександр Ажиппо — 84 голоси (37%);
  • доктор педагогічних наук, професор Анатолій Губа — 3 голоси (1%);
  • доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор В'ячеслав Мулик — 121 голос (52%);
  • не підтримую жодного кандидата — 8 голосів (4%).

Зазначимо, що Харківську державну академію фізкультури очолював Олександр Ажиппо. На сайті Академії його зараз зазначено виконувачем обов'язків ректора. Декларацію перед звільненням він подавав ще 28 серпня.

Переможцю на виборах ректора В'ячеславу Мулику — 71 рік, одружений, є донька. Народився у Великобурлуцькому районі Харківської області. Завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту, професор, доктор наук. Закінчив Харківський педагогічний інститут ім. Сковороди (вчитель фізкультури), Харківський інститут комунального харчування (товарознавець продовольчих товарів).

Кар'єру розпочав після армії, з 1972 року — кафедра фізичного виховання Харківського автомобільно-дорожнього інституту. У 1982 році став тренером жіночої збірної України з біатлону, також обіймав різні посади у Харківській державній академії фізкультури. Стаж науково-педагогічної роботи складає 45 років. У своїй виборчій програмі Мулик обіцяв покращити склад викладачів та укрупнити Академію. Детальну програму Мулика можна знайти тут.

"Основу програми становить бачення майбутнього Академії щодо посилення навчальної, методичної, наукової та виховної роботи з урахуванням зміцнення матеріально-технічної бази та якісного покращення професорсько-викладацького складу. Також одним із головних завдань є укрупнення Академії за рахунок приєднання коледжів фізкультури, відкриття філії школи вищої спортивної майстерності з окремих видів спорту", — сказано у програмі Мулика.

Зазначимо, 24 листопада В'ячеслав Мулик опублікував декларацію кандидата на посаду ректора Харківської державної академії фізкультури у Єдиному державному реєстрі декларацій. Згідно з декларацією, минулого року зарплата Мулика в Академії склала 382 180 гривень.

Мулик задекларував дві земельні ділянки у Харківській області, квартиру, два гаражі у Харкові, гараж у Харківському районі (Циркуни), які належать йому, а також квартиру та гараж у Харкові — значаться на дружині. Будинок у Старому Салтові площею 150 квадратних метрів будується.

Мулик має право користування автомобілем Nissan Qashqai 2017 року випуску, який у 2017 році придбала його дружина. Зі заощаджень у декларації вказано 7432 долари, 67 828 гривень, 5986 доларів, 744 гривні, 408 гривень, 50 000 гривень, 41 125 гривень, 50 000 гривень, 364 гривні на банківських рахунках і 32 000 доларів, 170 000 гривень і 6000 євро — готівкою.

Як писав KHARKIV Today, 1 вересня Міністерство освіти та науки оголосило конкурс на заміщення посади ректора Харківської державної академії фізкультури. Вибори призначали на 17 листопада.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.