Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському університеті розгорнули "пункт незламності"

Фото: НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Національний юридичний університет обладнав такий пункт у підвалі двох гуртожитків.

У "пункті незламності" є піч, кухня та кімнати зі спальними місцями.

31 січня у підвальному приміщенні гуртожитків №11 та №13 Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (вулиця Студентська 5/1) відкрили "пункт незламності". Площа такого пункту складає понад 800 квадратних метрів. Про це повідомили на офіційній сторінці НЮУ ім. Ярослава Мудрого у Facebook.

У "пункті незламності" є генератори, Wi-Fi-роутер, буржуйка з дровами, столи, лави, повністю облаштоване укриття, сім кімнат зі спальними місцями на 60 людей, кухня, засоби особистої гігієни, пункт медичної допомоги, запаси питної й технічної води.

"Для харків'ян це актуально і потрібно, особливо в теперішній час, коли багато людей із нашого регіону страждає через відсутність звичних речей. У разі відключення світла мешканці району можуть зігрітися у нашому "пункті незламності", випити гарячого чаю або кави, відпочити, підзарядити гаджети, отримати доступ до інтернету та перечекати повітряну тривогу або ракетні обстріли", — розповіли у НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

За інформацією Харківської міськради, "пункт незламності" у Національному юридичному університеті може прийняти до 200 людей.

На сьогодні у гуртожитках НЮУ ім. Ярослава Мудрого проживають близько 70 студентів, 50  викладачів зі своїми родинами, які втратили домівки, а також переселенці.

Як писав KHARKIV Today, у День Соборності України неподалік пам'ятника закоханим біля станції метро "Архітектора Бекетова" відкрили юрту незламності. Тут можна зігрітися, підзарядити телефон та випити гарячого чаю у випадку блекауту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.