Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському агрохолдингу розповіли, де вродила кукурудза

Фото: Група "Агротрейд".
Найбільше кукурудзи зібрали на Чернігівщині.

Група "Агротрейд" закінчила рік з найкращими показниками врожайності кукурудзи.

Група "Агротрейд" завершила збір кукурудзи. Найвищу врожайність компанія отримала в Чернігівській області — 13 тонн з гектара. Це кращий показник по компанії за останні кілька років.

"У Чернігівській області була велика кількість опадів, що позитивно вплинуло на врожайність. На відміну від частини Сумської області: цей регіон потрапив під серпневу посуху, й частину врожаю було втрачено", — розповідає директор агропромислового департаменту Групи "Агротрейд" Олександр Овсяник.

Через снігопади роботи на полях були затримані, проте завершити збір вдалося до нового року. "Агротрейд" виконав план по збору кукурудзи.

У 2021 році Група "Агротрейд" вирощувала кукурудзу на загальній площі 17,5 тисяч гектарів в Чернігівській, Сумській та Полтавській областях. Нагадуємо, що агрохолдинг посіяв майже 30 тисяч гектарів озимих культур.

Група "Агротрейд" — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом "Органік стандарт".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.