Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківській школі побудували першу дров'яну піч

Скрін: Ігор Терехов
Школа стане пунктом обігріву для місцевих мешканців.

На дров'яній печі готуватимуть їжу.

У підвалі школи в Харкові, яку будуть використовувати як пункт обігріву, побудували цегляну піч. Вона працюватиме на дровах. Такі печі з'являться й в інших стаціонарних пунктах обігріву. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Учора я був в одній зі шкіл міста Харкова, де ми у підвальному приміщенні побудували повноцінну цегляну дров'яну піч. І цей досвід ми будемо розповсюджувати і в інших стаціонарних пунктах обігріву, звісно в тих, де це буде можливо зробити. Такі печі значно ефективніші, ніж буржуйки, і на них можна готувати гарячу їжу", — сказав Терехов.

Харківський міський голова нагадав, що за час війни російські окупанти пошкодили 117 інфраструктурних об'єктів комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Останній тиждень у Харкові відновлювали пошкоджені об'єкти. Разом із цим продовжується обладнання пунктів обігріву.

На відео, опублікованому Ігорем Тереховим, видно, що у пункті обігріву у школі відведено місце для дров, воно вже заповнене дровами. Поряд стоїть стіл, стільці, є посуд, чайник, місце для зарядки телефонів. У печі — три місця для приготування їжі. Піч розмалювали у білій колір із малюнками з петриківським розписом.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові створять пункти обігріву  на станціях метрополітену, безпечних зупинках, у школах, підвалах та в укриттях. В усіх районах міста розгорнуть намети, оснащені тепловими гарматами.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.