Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області з'явився інтернет від Ілона Маска

Фото: Андрей Беседин
Станцію Starlink отримала Борівська селищна громада.

У Борівській громаді не було інтернету та мобільного зв'язку більше двох тижнів.

25 березня Борівська громада отримала термінал супутникового зв'язку Starlink. Підключать термінал найближчим часом. Про це повідомив депутат Борівської селищної ради Андрій Беседін.

"Тепер у Боровій буде постійний супутниковий інтернет. Матимемо можливість підтримувати зв'язок із нашими військовими та оперативно надавати важливу інформацію. Перший у Харківській області термінал Starlink вже у нас!", — написав Беседін на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, з 7 березня у Борівській селищній громаді не було мобільного зв'язку та інтернету. Мобільний зв'язок можна було "зловити" тільки у певних місцях.

Зазначимо, Starlink — це глобальна супутникова система для доступу в інтернет у важкодоступних куточках Землі. Starlink працює в Україні під час війни для критично важливої інфраструктури — електростанцій, військових баз, промислових підприємств, медичних закладів. Підключення до Starlink — платне. Комплект для встановлення інтернету коштує 500 доларів, щомісячна плата за інтернет становить 100 доларів.

Як писав KHARKIV Today, 20 березня харківська територіальна оборона отримала п'ять станцій супутникового інтернету Starlink15 березня — Харківський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.