Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області знизили вартість повірки газових лічильників

Фото: "Харківгаз"
Планова перевірка проводиться безкоштовно, за позачергову платить споживач.

Для жителів Харківської області зменшили ціни на повірку газових лічильників.

Планова повірка проводиться безкоштовно, однак за позачергову сплачує споживач. Сьогодні вартість позачергової повірки зменшили на 20%. Також подешевшала повірка для комунальних підприємств і підприємств.

"Вартість повірки промислових приладів обліку газу зменшена на 20%. Вартість повірки манометрів знижена майже вдвічі. Зміни вартості послуг торкнуться і побутових споживачів газу. Для родин Харківської області, які бажають провести позачергову повірку побутових лічильників в оселях, чек за відповідні послуги також зменшиться на 20%. На відміну від планової повірки газових лічильників, що є безкоштовною для побутових споживачів газу, позачергова повірка проводиться за бажанням та за кошти споживача", — розповіли у "Харківгазі".

Якщо раніше за повірку побутового лічильника G4 жителі Харківщини, які зверталися позачергово, сплачували 300 гривень, то тепер будуть віддавати 200 гривень (із ПДВ). Підприємці та комунальні підприємства відтепер будуть платити за повірку промислових лічильників типу G10, 16 і 25 546 гривень.

Вартість знизилася завдяки переходу "Харківгазу" до державної компанії "Нафтогаз України".

Для того, щоб замовити послугу з повірки газового лічильника у метрологічному центрі компанії "Харківгаз", потрібно зателефонувати за номером телефону: (057) 3414474. Також можна надіслати звернення на електронну пошту за адресою: o.oliinyk@khgas.naftogaz.com.

Як писав KHARKIV Today, в Україні продовжили дію тарифу "Фіксований" від компанії "Нафтогаз України" ще на рік. Тепер цей тарифний план діє з 1 травня 2023 року до 1 травня 2024 року включно. Ціна на газ складає 7,96 гривні за кубометр із податком на додану вартість.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.