Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області запустять таксі для маломобільних жителів

Фото: ХОГА
Курсувати соціальне таксі почне з понеділка.

Соціальне таксі буде безкоштовно перевозити маломобільних жителів по території Харкова і між населеними пунктами Харківської області.

З 14 червня по Харківській області курсуватиме соціальне таксі для маломобільних жителів. Дістатися на ньому можна до соціальних, медичних, реабілітаційних та адміністративних установ. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

"Безкоштовні перевезення будуть здійснюватися на спеціалізованих автомобілях, обладнаних підйомником або пандусом для крісла колісного, для відвідування осіб з особливими потребами соціальних, медичних, реабілітаційних, адміністративних установ", — пояснили у Харківській облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям міста у Харківській області будуть надавати більше медичних послуг

Раніше департамент соціального захисту населення Харківської ОДА провів конкурс соціальних проєктів інститутів громадянського суспільства, за підсумками якого було визначено пріоритетні напрямки для людей з інвалідністю. Переможцем конкурсу стала громадська організація осіб з інвалідністю "Креавіта", яка і буде надавати нову соціальну транспортну послугу для маломобільних людей. Фінансувати проєкт будуть з обласного бюджету.

Хто зможе користуватися безкоштовним соціальним таксі:

  • жителі з I і II групами інвалідності, які мають порушення опорно-рухового апарату і пересуваються за допомогою засобів реабілітації (колісні крісла);
  • діти з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату в супроводі одного дорослого;
  • інші особи, які пересуваються за допомогою засобів реабілітації для пересування.

Замовити послугу соціального таксі можна з 08:00 до 20:00 щодня за номерами телефону — (067) 822-40-84 і (050) 425-17-65.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.