Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області загинув військовий із Полтави

Фото: Юрий Бехтир / Facebook
Юрій Бехтир отримав смертельне поранення внаслідок ракетного обстрілу.

Юрію Бехтиру було 50 років.

25 травня біля міста Барвінкове Ізюмського району Харківської області загинув старший сержант з Полтави Юрій Бехтир. Інформації про дату та місце поховання поки що немає. Про це пише "Суспільне. Полтава".

"Військові повідомили, що стався ракетний обстріл під Ізюмом на Харківщині, внаслідок якого він, на жаль, загинув", — сказала депутатка Полтавської міської ради Юлія Городчанина.

За інформацією "Суспільного", Юрію Бехтиру було 50 років. Він був експертом громадської організації "Нова Полтава", яка запроваджує ініціативи щодо розвитку міста.

Як пише полтавське видання "Kolo.news" з посиланням на колишнього заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрія Баранова, Юрій Бехтир у минулому очолював управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради та був заступником міського голови Полтави. Закінчив Харківську державну академію міського господарства та Києво-Могилянську бізнес-школу.

Як писав KHARKIV Today, у бою біля міста Ізюм Харківської області загинув житель Дніпропетровської області, молодший сержант 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Михайло Стець. У нього залишилося четверо синів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.