Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області загасили масштабну лісову пожежу

Фото: ДСНС Харківщини
На місці працювали вогнеборці та сапери.

Пожежа в Ізюмському лісгоспі тривала два дні.

Удень 13 червня у Харківській області загасили масштабну пожежу, яка вирувала два дні. Займання виникло у лісі біля села Іванівка в Ізюмському районі 11 червня. Як зазначили у Головному управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій Харківщини, ліси на території Ізюмщини сильно заміновані, тому пожежу було складно загасити. Разом із вогнеборцями працювали сапери.

"Приборкати вогонь рятувальникам допомогли сапери ДСНС, які використовуючи машини механізованого розмінування, спільно з лісниками облаштовували мінералізовані смуги в лісах, щоб запобігти подальшому поширенню вогню. Також за допомогою міношукачів здійснювалося сканування місцевості, аби убезпечити шляхи пересування пожежної техніки", — розповіли у ГУ ДСНС.

Як писав KHARAKIV Today, площа пожежі в Ізюмському лісгоспі склала 400 гектарів. Там горіла лісова підстилка. Станом на 18:00 12 червня пожежу локалізували на площі 520 гектарів. На місці працювали десять одиниць техніки та 50 вогнеборців, семеро саперів на чотирьох одиницях техніки та п'ятеро лісівників на п'яти одиницях техніки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.