Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області заблокували газівників

Фото: "Харьковгаз"
Без блакитного палива могли залишитися майже 3 тисячі споживачів.

Фахівці міняли засувки на газопроводі високого тиску.

20 вересня газівники замінили дві засувки на газопроводі високого тиску в селі Таранівка (укрупнений Чугуївський, колишній Зміївський район). Старі і зношені засувки використовували майже 30 років. Нові сучасні кульові засувки дають стабільне і безаварійне надходження газу для 2,7 тисячі споживачів блакитного палива у селі Таранівка. Про це повідомили в АТ "Харківгаз".

Фахівці завершили роботи, перевірили на щільність і наповнили газом газопровід середнього тиску, були готові до перевірки газопроводу низького тиску та пуску газу до будинків споживачів.

"Щоб унеможливити виконання АТ "Харківгаз" власних зобов'язань з відновлення подачі газу споживачам, з 13:00 так звані активісти заблокували працівників і автотранспорт АТ "Харківгаз". Також у соціальних мережах поширюється відео про блокування цією ж групою 20 вересня у селі Таранівка автобуса сторонньої організації з дітьми для залучення уваги до своїх протиправних дій", — розповіли у газовій компанії. 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для старту опалювального сезону Харків повинен заплатити за газ 450 мільйонів гривень

Дії псевдоактивістів у АТ "Харківгаз" назвали навмисною провокацією, розпалюванням ворожнечі у суспільстві, самопіаром з використанням інших людей для досягнення власних цілей і завдань.

"Єдиним результатом їх маніпулятивної риторики може стати відсутність тепла у будинках жителів Харківської області через блокування робіт з підготовки газорозподільних мереж регіону до опалювального сезону. Почати відновлення подачі газу споживачам вдалося виключно завдяки співпраці з Національною поліцією", — повідомили у газовій компанії.

Нагадаємо, у частині Київського району відключили газопостачання

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.