Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 квітня, 2021 - 11:00

У Харківській області за добу вакцинували рекордну кількість людей

Фото: Восточное оперативно-территориальное объединение Нацгвардии 
Харківська область вийшла на шосте місце за кількістю щеплених у країні.

За добу в Харківській області прищепили від COVID-19 6234 людини.

Станом на ранок 29 квітня в регіоні вакцинували 28 599 чоловік. З них за добу вакцину отримали 6234 людини. Дані опубліковані на порталі "Система охорони здоров'я України" Ради нацбезпеки і оборони.

Найбільше щеплень в Харківській області зробили вакциною AstraZeneca, вона є індійського та південнокорейського виробництва (23 259 використали доз всього, 5470 — за добу), на другому місці щеплені китайською вакциною CoronaVac / Sinovac Biotec (3606 всього, 488 за добу), найменше вакцинованих американською вакциною Pfizer (1734 всього, 276 за добу).

Відзначимо, AstraZeneca приїхала набагато раніше, потім прибула ще одна партія цієї вакцини, її найбільше, Pfizer прибув набагато пізніше і кількість доз — невелика.

Станом на ранок 28 квітня в Харкові прищепили 5582 людини, повідомили в Харківській облдержадміністрації. На той час в Києві вакцинували в десять разів більше — 52 773 особи.

Як писав KHARKIV Today, 28 квітня в Харківській області стартувала вакцинація від коронавірусу людей у віці 65+.  Для цього використовують вакцину AstraZeneca, яка приїхала з Південної Кореї. Раніше в Україні прищеплювали вакциною AstraZeneca з Індії. За даними Міністерства охорони здоров'я, всі вакцини AstraZeneca від коронавірусу незалежно від країни виробництва — взаємозамінні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.