Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області вже розглядають можливість створення центру масової вакцинації

Фото: Слово і діло
У Харківській ОДА передумали щодо доцільності створення центру вакцинації.

Раніше заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк відзначав, що поки немає необхідності у центрі масової вакцинації.

3 червня на нараді робочої групи з питань протидії поширенню коронавірусу вирішили, що створювати центр масової вакцинації у Харківській області — доцільно. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

"Під час обговорення актуальних питань проведення кампанії з вакцинації на території області члени робочої групи зупинилися на доцільності створення центру вакцинації", — відзначили у ХОДА.

Однак про терміни і місце створення такого центру не уточнюється. Також на нараді обговорювали порядок роботи сімейного лікаря при проведенні вакцинації і ревакцинації, необхідність видачі міжнародного свідоцтва про вакцинацію, розробки методичних рекомендацій з використання концентраторів для "первинки".

Як писав KHARKIV Today, 2 червня заступник голови ХОДА Михайло Черняк повідомляв, що Харківська область може впоратися без центру масової вакцинації. Його можуть відкрити за необхідності.

"На сьогоднішній день, виходячи їх тієї кількості бригад і пунктів щеплень, які розгорнуті на території Харківської області, на нашу думку, ми можемо впоратися без подібного центру вакцинації. Оскільки потрібне місце, люди, фахівці, власник, забезпечення і так далі. Якщо ми сьогодні відпрацьовуємо питання такі, якщо буде така необхідність, і ми будемо розуміти, що в цьому є потреба, то, безумовно, ми будемо розгортати. Але на сьогоднішній день тієї мережі, яка визначена, ті обсяги, які сьогодні є, нам у достатній кількості вистачає для планової роботи", — говорив Черняк.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.