Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області встановили інтерактивний радар для вимірювання швидкості транспорту

Фото: ГП "Дороги Харківщини"
Радар встановили на пішохідному переході неподалік від школи.

Якщо швидкість вище 50 кілометрів у годину, то радар горить червоним світлом.

Щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам на пішохідному переході біля школи у селі Циркуни (Харківський район) на дорозі О-212553 Харків — Липці — Борисівка встановили інтерактивний радар для вимірювання швидкості. Про це повідомили у державному підприємстві "Дороги Харківщини".

Інтерактивний радар обладнаний датчиком руху для автомобілів і сонячною батареєю. Якщо водій перевищує швидкість у 50 км / год, то на екрані вона відображається червоним кольором. При їзді менше 50 км / год швидкість на екрані буде відображатися зеленим.

"Основна функція такого радара — інформувати водіїв про швидкість руху. Це інструмент профілактики, який незважаючи на свій простий функціонал, істотно зменшує кількість ДТП. Табло швидкості психологічно діє на водія і цим спонукає його зменшити швидкість на проїжджій частині", — розповіли шляховики.

Цей радар буде працювати у комплексі зі світлофором, обладнаним світлодіодною сигнальною опорою і розмічальними дорожніми вставками. Надалі подібні комплекси хочуть використовувати і на інших пішохідних переходах на дорогах місцевого значення, розташованих біля шкіл, садочків і у населених пунктах, де є така необхідність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області патрульні вийшли з TruCAM на нову ділянку

Нагадаємо,наприкінці липня у Харкові запрацювала перша камера автофіксації порушень ПДР. Ще три камери почнуть працювати у місті 3 вересня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.