Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області водолаз врятував з крижини собаку

Фото: Порятунок тварин
Більше тижня тварина не могла вибратися на берег, її рятували чотири дні.

Собаку назвали Еммою, її забрали на домашню перетримку.

1 квітня вдалося врятувати собаку, яка залишилася на крижині на Печенізькому водосховищі. На це пішло чотири дні, тварина була на льоду більше тижня і могла провалитися під воду. Про це повідомили в "порятунку тварин".

"Собаку рятували вшістьох. Кожен день з нами виїжджав на місце Віктор, місцевий житель. А сьогодні до нас приєднався працівник сусідньої бази Олексій зі своїм моторним човном і Олександр — фахівець з підводного плавання зі спорядженням", — розповіли там.

За допомогою моторного човна учасникам рятувальної операції вдалося "відрізати" крижину з собакою від основної частини водоймища. Але у неї залишалася велика площа для пересування. Щоб не дати тварині вислизнути, почали звужувати радіус крижини.

"Собака злякалася і від безвиході перший раз пірнула у воду. Побачивши, що ми наближаємося, повернулася на маленьку крижину і побігла в очерет. Тут пішов у наступ дайвер Олександр. Він дістався до очерету і зумів з води схопити собаку. Через пару хвилин перелякана, мокра Емма (так ми її назвали) сиділа в човні і бігти вже було нікуди", — пояснили в "порятунку тварин".

Рятувальники Емми забрали її з собою до Харкова під спостереження. Поки вона не довіряє людям, буде адаптуватися на домашній перетримці.

Фото: "Порятунок тварин"
Фото: "Порятунок тварин"

31 березня для собаки споруджували дерев'яний місток з дощок, але вона була обережною і боялася ставати на дошки. Для порятунку тварини шукали понтон.

Фото: "Порятунок тварин"
Фото: "Порятунок тварин"

Нагадаємо, собака жила з рибалками. Коли вони пішли, тварина залишилася на замерзлому водоймищі. До собаки підпливали на човні, але вона полохлива і відразу відступала назад. Навколо тварини намагалися пробивати лід, це не допомогло.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.