Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області вкрали мускусних качок

Фото: Песочинская поселковая ОТГ
Качок знайшли за гарячими слідами і повернули власниці.

Громадянин Л. вкрав качок у громадянки П.

17 квітня до чергової частини відділу поліції №2 Харківського районного управління поліції надійшло повідомлення від жительки селища (громадянка П.) про те, що невідомі вкрали з її двору мускусних качок. Про це повідомили в Пісочинській селищній об'єднанійтериторіальній громаді.

"Під час проведення заходів поліцейськими офіцерами Пісочинської громади за гарячими слідами було встановлено громадянина Л., який скоїв крадіжку домашньої птиці. Після проведення слідчих дій майно було повернуто власниці", — пояснили в Пісочинській селищній ОТГ.

Слідчі відкрили за фактом крадіжки кримінальне провадження.

утки
Качок повернули власниці. Фото: Пісочинська селищна ОТГ

Відзначимо, мускусна качка відноситься до великого виду качок. Дикі популяції можна зустріти в Мексиці та Південній Америці. До інших частин світу завезена качка одомашнена. Вага дорослого самця мускусної качки коливається від 4,6 до 6,8 кілограма, самки — від 2,7 до 3,6 кілограма.

Є версія, що цей вид качок стали називати мускусним через особливості старих особин виділяти на голові жир нібито з запахом мускусу.

Мускусних качок годують рослинною і тваринною їжею. У рік вони можуть давати від 70 до 120 яєць.

Як писав KHARKIV Today, в місті Харківської області на пошті вкрали мішок з грошима.

10 квітня до поліції звернувся директор поштового відділення в Лозовій і повідомив, що під час перевезення пошти службовим автомобілем працівники установи в селі Слобідське (Лозівський район) не знайшли мішки з грошима. Як з'ясували поліцейські, 31-річна співробітниця видавала гроші листоношам в приміщенні каси і викрала мішок з 524 400 гривнями.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.