Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області відремонтують ділянку траси, що веде до Об'їзної

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Заплановано реконструкцію ділянки, яка веде до міста до Об'їзної.

Дорожники пропонують ознайомитися з матеріалами проєкту та оцінкою впливу на навколишнє середовище.

Про наміри провести реконструкцію траси М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта. Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Харків" на ділянці км 0+000 — км 0+900, повідомили у Службі автодоріг у Харківській області.

Категорія дороги — ІІ. Загальна довжина ділянки — 0,9 кілометра. Дорожники вважають, що запланована реконструкція дороги сприятиме покращенню транспортної інфраструктури та сервісу, мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище та запобігатиме можливості виникнення аварійних ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогою у Харківській області обмежили проїзд

Карта: САД в Харьковской области
Карта: САД у Харківській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області планують відремонтувати дві ділянки дороги

У Службі автошляхів пояснили, що під час проведення будівельних робіт відбувається забруднення повітря вихлопними газами будівельних машин та механізмів, при експлуатації викиди в атмосферне повітря вихлопних газів від автомобілів, шумове навантаження. Також можливий вплив на водне середовище,  ґрунти, рослинний і тваринний світ. Водночас мають підвищитися якість та безпека перевезення вантажів і пасажирів, а також зменшитися шумове навантаження та вібрації на прилеглі споруди та житлові будинки.

З матеріалами проєкту та оцінкою впливу на навколишнє середовище можна ознайомитись у Службі автомобільних доріг Харківської області за адресою: 61202, Харків, вулиця Ахсарова, 2, тел. (057) 336-83-28, (057) 336-73-39, kh_sad@ukravtodor.gov.ua.

Нагадаємо, у Харківській області планують відремонтувати 20 кілометрів дороги до моря

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.