Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області відремонтували 50-річний міст

Фото: ХОГА
Капітальний ремонт завершили на мосту, який з'єднує Куп'янський та Ізюмський райони.

Міст через залізницю збудували понад 50 років тому, вперше капітально відремонтували цього року за президентською програмою "Велике будівництво".

Минулого тижня завершили капітальний ремонт мосту на дорозі Куп'янськ – Кругляківка. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

"Спочатку на мосту зняли дорожнє покриття та повністю оголили всі конструктиви, де з'явилися тріщини. Зокрема, арматуру захистили спеціальними мастиками, сумішами. Все це по-новому зачистили та забетонували", — розповів голова Куп'янської районної державної адміністрації Валерій Любота.

Нагадаємо, капітальний ремонт мосту на дорозі Куп'янськ — Кругляківка розпочали навесні 2021 року. Окрім безпосередньо ремонту мосту, поряд встановили водовідведення, поручні та сонячні батареї. Міст збудували понад 50 років тому. Він з'єднує Куп'янський та Ізюмський райони.

.

мост
Фото: ХОДА

Як писав KHARKIV Today, проїзд мостом на Київській трасі відновлять до кінця року.

На мосту дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський виконали роботи з фрезерування старого шару покриття однієї частини проїзду. Дорожники ремонтують опори та інші несучі частини мосту, розпочалася підготовка до облаштування гідроізоляції. Рух транспорту здійснюється у реверсному режимі за допомогою світлофора. Комфортний проїзд поновлять до кінця року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.