Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області відкривається ще один Центр вакцинації проти коронавірусу

Фото: Галина Минаева / Facebook
На сьогоднішній день працюють десять центрів вакцинації в області, ще два відкриють найближчим часом.

Центр вакцинації у Чугуєві буде працювати щодня.

Сьогодні, 22 липня, у Чугуєві відкривається Центр масової вакцинації проти коронавірусу. Про це повідомила міський голова Чугуєва Галина Мінаєва.

Центр масової вакцинації у Чугуєві буде працювати щодня з 8:00 до 14:00. Він розташований в амбулаторії Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги на вулиці Леонова, 4-А. Медпрацівники, які роблять щеплення в центрі, пройшли навчання у Харкові.

Прищеплюють всіх охочих віком від 18 років. Вакцинація проводиться безкоштовно. Записатися у чергу на вакцинацію проти коронавірусу можна за номером телефону — 067-57-93-706 (з 8:00 до 14:00). Після отримання двох доз вакцини жителі можуть отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Крім Центру вакцинації, у Чугуєві збираються запустити виїзні пункти для імунізації співробітників підприємств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кого у Харківській області прищеплюють вакциною Moderna

"Плануємо також організацію виїзних пунктів вакцинації на підприємствах і в установах громади за бажанням їх співробітників", — повідомила Мінаєва.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області працюють десять центрів масової вакцинації проти коронавірусу. Крім Чугуєва, це — Первомайський, Близнюки, Вовчанськ, Красноград, Ізюм, Балаклія, Барвінкове, Куп'янськ і Пісочин. Центр у Краснокутську відкриється 23 липня, у Змієві — наступного тижня. У Харкові щеплення проти коронавірусу роблять у п'яти центрах масової вакцинації. Графік роботи центрів можна знайти тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.