Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області вантажні потяги знизять швидкість

Це пов'язано з ремонтними роботами на коліях.

На залізничних коліях відновлюють ремонтні роботи, тому можливе зменшення швидкості перевезень вантажів.

У Харківській області ремонтні роботи проведуть з 25 жовтня до 12 листопада на перегоні Гракове — Шевченкове (ділянка Основа — Куп'янськ). Вікна заплановані до 12 годин на добу, що вплине на зменшення швидкості перевезень вантажів. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"На період проведення робіт прогнозується зменшення швидкості перевезень, і як наслідок, обігу вантажних вагонів."Укрзалізцніця" закликає власників вантажів відповідально підійти до планування перевезень і враховувати зазначені обставини", — відзначили в "Укрзалізниці".

Як пояснили у компанії, відновити ремонт колій вдалося завдяки відновленню постачання запчастин. Роботи повинні були провести навесні-влітку цього року, однак терміни змістили через зірваний процес закупівлі запчастин.

Усього до кінця року "Укрзалізниця" планує оновити 1100 кілометрів колій (300 кілометрів — капремонт і майже 800 кілометрів — середній ремонт). Технічно переоснастити хочуть 282 комплекти стрілочних переводів, капітально відремонтувати — 146 комплектів стрілочних переводів та зробити середній ремонт  на 600 комплектах.

Як писав KHARKIV Today, 11 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення COVID-сертифікатів у транспорті. З 21 жовтня пасажирів без щеплення не пустять у потяг, водночас гроші за квиток повернуть.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.